واضح است ، ایجاد لینک محلی یک عامل مهم هنگام تلاش برای دستیابی به موفقیت در رده بندی های محلی است. اما ، چگونه بازاریابان پیشرو محلی به گرفتن بک لینک نزدیک می شوند ، و فکر می کنند چه پیوندی محلی خوبی ایجاد می کند؟

برای فهمیدن ، ما از گروه کوچکی از کارشناسان محلی سئو خواسته ایم تا نظرات و تجارب خود را در زمینه ایجاد بک لینک های تجاری محلی به اشتراک بگذارند - و بینش آنها جذاب است.

این دومین سالی است که ما این گزارش را اجرا کرده ایم ، بنابراین امسال ، یافته های هر دو سال را با هم مقایسه کرده ایم تا ببینیم چه چیزی در ایجاد لینک محلی تغییر یافته است. توجه داشته باشید ، تعداد متخصصان امسال کمی متفاوت بودند ، بنابراین ممکن است افزایش یا افت های کوچک به این دلیل نسبت به تغییر روند بزرگ ایجاد ساختمان نسبت داده شود.

این نوع از لینک سازی بسیار پرقدرت بوده و باعث تقویت سایت و یا افزایش رتبه کلمه کلیدی شما خواهد شد. متاسفانه در لینک سازی نمی‌توان یک نسخه را برای تمامی سایت‌ها پیچید. هر سایتی با توجه به وضعیتی که در آن قرار دارد و قدرت صفحه ای که در اختیار دارد (PA) پتانسیل رشد متفاوتی خواهد داشت و سرعت بالا آمدن در نتایج گوگل را به طرق مختلفی تجربه خواهد کرد. سایت‌های کهنسال و قدیمی و که مدتهاست پابرجا مانده‌اند و در دنیای نت فعالیت کرده‌اند، بدون شک آسانتر از سایت‌های نوظهور رشد خواهند کرد. توجه داشته باشید که پس از اجرای لینک سازی شبکه ای، به دلیل افزایش قدرت دامنه و یا صفحه شما، در دفعات بعد، احتمال رشد سریع تر سایت وجود خواهد داشت. به طور کل، تخمین رشد سایت به طور دقیق امکان پذیر نخواهد بود و متدهای لینک سازی نیز همچون دیگر شیوه های تبلیغات با درصدی ریسک همراه خواهند بود.

از سال گذشته ، رشد اندکی در نسبت کارشناسانی که در زمینه ایجاد لینک به عنوان اولویت برای مشتریان خود گزارش می دهند وجود داشته است. در حالی که اندکی در تعداد کارشناسان وجود دارد که می گویند که این مهمتر از سایر کارهای بهینه سازی نیست ، مشخص است که برای اکثر ، ایجاد لینک برای موفقیت سئو محلی مهم است.

در سال جاری ، 11 درصد از گزارش پانل ایجاد پیوند ساختمان نسبت به سال گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار است ، در حالی که در سال 2018 ، 25 درصد از کارشناسان اظهار داشتند که اهمیت آن بیشتر شده است. اما با تعداد فزاینده ای از کارشناسان اعتقاد ساخت لینک به در بهبود رتبه بندی بسیار موثر، ساخت لینک بعید آن می تواند  باشد  به رتبه بندی جستجوی محلی مهم تر است.

هیچ متدی در سرویس‌های خرید بک لینک در هیچ سرویس دهنده ای  بدون ریسک و یا با ریسک 100 درصد نمی‌باشد. متد لینک سازی آی آر سوشال نیز از این قاعده مستثنی نیست. در صورتی که پیشنیازهای معرفی شده در همین صفحه رعایت گردد ریسک لینک سازی نیز به حداقل ممکن خواهد رسید. کلیه متدهای لینک سازی آی آر سوشال به صورت کاملا حرفه‌ای و به دور از چشم گوگل و به صورت طبیعی انجام می‌گردند و همین امر باعث خواهد شد با احتمال بالا، سایت شما افزایش رتبه خود را با توجه به جایگاه فعلی خود تجربه نماید.

برای دومین سال در حال اجرا ، به نظر می رسد که مجموعه ساختمان سخت تر می شود.

ایمن سازی لینک های با کیفیت می تواند زمان بر باشد و اغلب منجر به رد یا نادیده گرفتن آن می شود. اما ، هنگامی که به آن پیوند مهم همیشه دست یابید ، می تواند احساس پاداش کند!

برای مشاغل محلی با بودجه کم و مدت زمان محدود ، ممکن است وسوسه انگیز باشد که بلافاصله بر روی تاکتیک های بازاریابی رضایت بخش اولویت بندی شود.

در حالی که ممکن است مشاغل محلی به احتمال زیاد پیوندهای مختلفی نداشته باشند ، ممکن است کمی از مزایای استنادها و بررسیهای موجود در رتبه بندی جستجوی محلی شما آگاه شوند. این بدان معناست که آن دسته از بک گراندهای بزرگ فرصتی عالی برای ایستادگی از بین جمعیت دارند.

برگرفته از: بهترین سایت فروش بک لینک